Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Test
fi: Testi

en: Order
fi: Järjestys

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount
