Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Si

en: Order
it: Ordinamento

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
it: Il saldo è inferiore o uguale a $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
it: Se lo stato dell'ordine non è già Pagamento Ricevuto.
