Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Order
no: Rekkefølge

en: Production
no: Produksjon

en: Ubercart - payment
no: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
no: Transaksjonsmodus

en: Credit card declined: !amount
no: Kredittkort ble avvist: !amount

en: Credit card charged: !amount
no: Kredittkort trukket: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
no: Transaksjonsmodus for behandling av ordrer.
