Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Order
nl: Volgorde

en: Production
nl: Productie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Credit card declined: !amount
nl: Creditcard geweigerd: !amount

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
nl: Transactie modus voor het verwerken van orders

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.
