Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Test
pt: Teste

en: Order
pt: Ordem

en: Production
pt: Produção

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Credit card declined: !amount
pt: Cartão de crédito recusado: !amount

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
pt: Tipo de transação usado no processamento de pedidos.

en: If the order status is not already Payment Received.
pt: Se o status do pedido já não está em Pagamento Recebido.
