Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Order
ro: Comandă

en: Production
ro: Producţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Credit card declined: !amount
ro: Card de credit refuzat: !amount

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.
