Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Order
tr: Sipariş

en: Production
tr: Üretim

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı red edildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Transaction mode used for processing orders.
tr: İşlem modu siparişlerin işlenmesi için kullanılır.
