Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Test
uk: Перевірити

en: Order
uk: Замовлення

en: Production
uk: Продукція

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
uk: Метод платежу для оплати рахунків.

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: If the order status is not already Payment Received.
uk: Якщо статус замовлення ще не <strong>Оплату отримано</strong>
