Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Order
fa: سفارش

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount
