Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Update
af: Dateer op

en: Order
af: Bestelling

en: Powered by eWAY
af: Aangedryf deur eWAY
