Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Update
ar: تحديث

en: Not found
ar: غير موجود

en: Order
ar: الترتيب

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
