Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Update
ast: Anovar

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Order
ast: Orde
