Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Update
be: Абнавіць

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Order
be: Парадак
