Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Update
bn: আপডেট

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Order
bn: ক্রম
