Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Order
bo: གོ་རིམ
