Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Order
bs: Poredak
