Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Update
ca: Actualitza

en: Not found
ca: No trobat

en: Order
ca: Ordre

en: Credit card details
ca: Detalls de la targeta de crèdit

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
