Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Update
da: Opdatér

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Order
da: Rækkefølge

en: Credit card details
da: Kreditkort oplysninger

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
da: Hvis saldoen er mindre end eller lig med $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
da: Hvis ordrestatus ikke allerede er "Betaling modtaget".

en: Credit card payment declined: @message
da: Kreditkortbetaling afvist: @message

en: ACCEPTED
da: GODKENDT

en: REJECTED
da: AFVIST

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
da: Betalingsoplysningerne for den gentagende betaling er blevet opdateret.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
da: En fejl er opstået under opdateringen af dine betalingsoplysninger. Prøv venligst igen og kontakt os hvis du er ude af stand til at gennemføre opdateringen.

en: !amount recurring fee collected for @model. (ID: <a href="!url">!fee</a>)
da: !amount tilbagevendende gebyr opkræves for @model. (ID: <a href="!url">!fee</a>)
