Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Order
el: Σειρά

en: Credit card details
el: Λεπτομέρειες πιστωτικής κάρτας

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
el: Αν το υπόλοιπο είναι μικρότερο ή ίσο του 0.00€
