Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Update
et: Uuenda

en: Not found
et: Ei leitud

en: Order
et: Järjestus

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card payment declined: @message
et: Krediitkaardimakse tagasi lükatud: @message

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD
