Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Update
fil: Gawing bago
