Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Update
gl: Actualizar

en: Not found
gl: Non atopada

en: Order
gl: Orde

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago
