Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ
