Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Update
he: עדכון

en: Not found
he: לא נמצא

en: Order
he: סידור

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
