Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Order
hi: क्रम

en: cURL
hi: कर्ल
