Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Update
hr: Osvježi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
