Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Not found
hy: Չի գտնվել
