Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Update
id: Perbarui

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Order
id: Urutan
