Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Update
is: Uppfæra

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Order
is: Pöntun
