Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Update
jv: Dianyari

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Order
jv: Urutan
