Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Order
km: លំដាប់
