Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Order
ku: ڕیز
