Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Not found
lt: Nerasta

en: Order
lt: Tvarka

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: If the order status is not already Payment Received.
lt: Jei užsakymo būsena dar ne Mokėjimas Gautas.

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
lt: Mokėjimo informacija šiam pakartotiniam mokėjimui atnaujinta.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
lt: Įvyko klaida atnaujinant mokėjimo informacija. Prašome bandyti dar karta ir susisiekti jei tai pasikartos.
