Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Order
lv: Secība

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
