Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Order
mn: Дараалал
