Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Update
nn: Oppdater

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Credit card details
nn: Opplysningar om kredittkortet

en: Credit card payment declined: @message
nn: Betaling med kredittkort avvist: @message

en: ACCEPTED
nn: AKSEPTERT

en: REJECTED
nn: AVVIST

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
nn: Betalingsopplysningane for den gjentakande betalinga er oppdatert.
