Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Order
oc: Òrdre
