Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Order
pl: Kolejność

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
pl: Szczegóły płatności dla cyklicznej opłaty zostały zaktualizowane.
