Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Order
ps: اوډون
