Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Update
ru: Обновить

en: Not found
ru: Не найдено

en: Order
ru: Порядок

en: Credit card details
ru: vbv

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Credit card charged: !amount
ru: Сумма снята с кредитной карты: !amount

en: If the order status is not already Payment Received.
ru: Если заказ еще не оплачен.

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
ru: В процессе обновления вашей платежной информации произошла ошибка. Пожалуйста попробуйте снова, и свяжитесь с нами, если не можете провести обновление.
