Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Update
se: Ođasmahte

en: Order
se: Diŋgo
