Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Order
sk: Poradie

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount

en: Credit card payment declined: @message
sk: Platba kreditnou kartou odmietnutá: @message

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sk: Platobné údaje pro tento pravidelný poplatok boli aktualizované.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sk: Pri aktualizácii detailov platby sa vyskytla chyba. Prosím, skúste to znovu alebo nás kontaktujte v prípade, že nebude možné proces dokončiť.
