Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Update
sl: Posodobitev

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Order
sl: Vrstni red
