Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Update
sq: Rifresko
