Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Update
sv: Uppdatera

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Order
sv: Ordning

en: Credit card details
sv: Detaljer för kontokort

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
sv: sOm saldot är mindre eller samma som 0 kr.

en: If the order status is not already Payment Received.
sv: Om beställningsstatusen inte redan är Betalningen mottagen.

en: Credit card payment declined: @message
sv: Kontokortsbetalning nekad: @message

en: ACCEPTED
sv: ACCEPTERAD

en: REJECTED
sv: NEKAD

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
sv: Betalningsinformationen för den återkommande avgiften har uppdaterats.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
sv: Ett fel uppstod när du uppdaterade din betalningsinformation. Försök igen och kontakta oss om du inte kan utföra uppdateringen.

en: !amount recurring fee collected for @model. (ID: <a href="!url">!fee</a>)
sv: !amount återkommande avgift insamlad för @model. (ID: <a href="!url ">!fee</a>)
