Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Order
te: క్రమం
