Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Credit card details
th: รายละเอียดบัตรเครดิต
