Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Update
tr: Güncelle

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Order
tr: Sıralama

en: Credit card details
tr: Kredi kartı detayları

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı reddedildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Credit card payment declined: @message
tr: Kredi kartı ödemesi reddedildi: @message

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
tr: Bu yinelenen ücretin ödeme bilgileri güncellendi.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
tr: Ödeme bilgilerinizi güncellerken bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin ve güncelleme yapamıyorsanız bize ulaşın.
