Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Order
ug: تەرتىبى
