Ubercart eWay Payment Gateway (6.x-2.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Update
uk: Оновити

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Order
uk: Послідовність

en: Credit card details
uk: Дані кредитної картки

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
uk: Якщо баланс менше або рівний 0.00 ₴

en: If the order status is not already Payment Received.
uk: Якщо статус замовлення ще не <strong>Оплату отримано</strong>

en: Credit card payment declined: @message
uk: Платіж кредитною карткою відмовлено: @message

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО
